DO ŚLUBU Z GARBATĄ…..

TAK WIĘC TRWAJĄ: WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ
TE TRZY
A Z NICH NAJWIĘKSZA JEST MIŁOŚĆ

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego z nas. Marzymy  aby ten dzień był wyjątkowy. Kwiaty, goście, suknia, welon, wspaniały Pan Młody i piękna Panna Młoda a do tego urocza Warszawa M20…….

Wyjątkowa uroczystość wymaga wyjątkowej oprawy. Warszawa M20 jest czarem sama w sobie i dlatego też wspaniale prezentuje się podczas tak pięknych ceremonii jak chrzest, komunia czy ślub…

Uroczystości ślubne są magiczne, wydaje się, że wszystko to sen niech w tym śnie nie zabraknie też Warszawy.

Każda kobieta marzy o rycerzu na białym koniu. A gdyby tak ten najdzielniejszy rycerz pojawił się Garbuską i porwał swą najpiękniejszą księżniczkę w sentymentalną podróż po szczęście?

Szczęście gwarantowane………….

Zapraszamy zatem w podróż po szczęście pięknie odrestaurowaną Warszawą M20. W celu zarezerwowania terminu i omówienia szczegółów prosimy o kontakt: www.korzonekr@wp.pl, karolinarosloniec@wp.pl lub telefonicznie: 660 785 435, 505 657 022.

Oferujemy wynajem samochodu wraz z kierowcą.  Ceny ustalane są indywidualnie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy a wszystkim młodym Parom życzymy szczęścia, wyrozumiałości dla siebie codziennego uśmiechu i samych radosnych chwil.

I powiozą mnie Warszawą po szczęście…..
2013.06.22 ślub w Warszawie.
2013.10.05 ślub w Górznie
 10.05.2014 ślub w Otwocku

14.06.2014 ślub w Mińsku Mazowieckim. Ten ślub był wyjątkowy z tego względu, że odległość Pana Młodego do Panny Młodej wynosiła ok 120 km. Jakby tego było mało to po drodze do Panny Młodej na środku drogi bramkę zrobił TIR – stanął w poprzek a towarzyszyły mu motory, ponieważ Pan Młody jest zapalonym motocyklistą….. I utworzył się ogromny korek ale kierowcy byli bardzo wyrozumiali….